PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36755}

Prosiaczek i przyjaciele

Piglet's Big Movie
7,3 8 943
oceny
7,3 10 1 8943
Prosiaczek i przyjaciele
powrót do forum filmu Prosiaczek i przyjaciele

Pierwszy film

ocenił(a) film na 6

Pierwszy film na jakim byłem w kinie ;)
Na końcu wzruszyłem się tak, że aż się popłakałem.

ocenił(a) film na 9
krzychu3002

Zawsze ryczę jak to oglądam z moim młodszym kuzynem ;P

ocenił(a) film na 8
TheClaudia

Świetna, wzruszająca i życiowa bajka.

ocenił(a) film na 10
krzychu3002

Ja też na tym płaczę ;)

krzychu3002

Oglądałam z moim synkiem... I ja uroniłam łezkę...

ocenił(a) film na 10
krzychu3002

Pierwszy film, na którym sie popłakałam.

krzychu3002

Dokładnie to były piękne bajki!!! Humor dla najmłodszych i refleksje i wzruszenia dla starszych!!! Najlepsza Bajka z serii o puchatku !!! :) Kocham tą bajkę <3

ocenił(a) film na 9
krzychu3002

Uwielbiam ten film!! Najlepszy jak dla mnie z całej serii Kubusiowych filmów. Jest tak bardzo poruszający i wzruszający... Jak już brak mi wiary w ludzi to włączam sobie Prosiaczka... i od razu mi lepiej. Końcówka jest najlepsza - jak wszyscy przywracają wspomnienia prosiaczka!! no po prostu kocham ten film

cachimbaa

Najlepsza chyba ze wszystkich części przygód Kubusia Puchatka. Pokazująca, że nie wzrost się liczy, ale serce. Do tego genialne ujęcie wspomnień z pamiętnika Prosiaczka, jak i cudowne piosenki, zwłaszcza "Kilku kumpli weź"

ocenił(a) film na 10
krzychu3002

Najlepsza bajka mojego dzieciństwa. Postać i sytuacja Prosiaczka sprawia, że nie sposób nie płakać na zakończeniu.

ocenił(a) film na 9
krzychu3002

Ja akurat nie płakałem, ale autentycznie się bałem podczas sceny z kłodą nad wodospadem. Nie mam nic przeciwko takim mrocznym scenom, ale... w filmie dla dzieci? Za to film obrywa u mnie 1 punkt niżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones