PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35153}

Przygody Kubusia Puchatka

The Many Adventures of Winnie the Pooh
7,8 20 647
ocen
7,8 10 1 20647
8,0 7
ocen krytyków
Przygody Kubusia Puchatka
powrót do forum filmu Przygody Kubusia Puchatka

Poszukuję dłuższej wersji

użytkownik usunięty

Witam. Oglądnąłem sobie wczoraj Kubusia Puchatka i patrzę, nie ma wielu z historii, które pamiętam, że oglądałem
na kasecie video w dzieciństwie.

Była przecież zabawa w misie patysie, czego tutaj nie było, więcej elementów z Sową i Kłapouchym (gdy zgubił ogon),
a także chociażby jak Maleństwo chciało się bawić, a Kangurzyca mu nie pozwalała. W tej wersji niestety tego nie
było.

Czy ktoś pamięta może to i wie gdzie mogę znaleźć wersję, która zawiera te elementy, o których wspomniałem?
Wielu z historyjek, które do dziś pamiętam, w tej wersji nie było. Czy istnieje jakieś extended edition czy coś tego
typu? Bo dziwnie się czułem, licząc na misie patysie, których ostatecznie nie otrzymałem ._.

Z góry wielkie dzięki.

Jeśli ktoś znajdzie to proszę, nawet po latach odpisać, będę wdzięczny.

użytkownik usunięty

Na DVD w dodatkach jest dodatkowy odcinek gdzie są min. Misie Patysie. Niestety nie jest zdubbingowany, dostępne są polskie napisy.

użytkownik usunięty

Ale nie wiem czy na DVD które obecnie jest w sprzedaży to jest. Mam wydanie rocznicowe z taką okładką:

http://static.dvdmax.pl/grafika/produkty/midi/11411_0002.jpg

użytkownik usunięty

Lol. Ja miałem jeszcze w XX wieku te odcinki i z tego, co pamiętam, były z dubbingiem :o Ale nie wiem gdzie ta kaseta teraz jest :( Zapytam, czy u cioci nie ma.

użytkownik usunięty

Tzn cały film jest dubbingowany, poza tym dodatkowym odcinkiem - "Dzień kłapouchego" : http://www.youtube.com/watch?v=K5gj10SLsq0

Mozesz wygrzebać kasetę, a potem jak ją dasz radę zgrać na płytę to można to skleić z obrazem z DVD.

użytkownik usunięty

Tak się akurat fajnie składa, że mam zamiar kupić Video Grabbera i wtedy mógłbym zgrać kasetę na komputer, a potem gdzieś uploadnąć czy coś ;)

użytkownik usunięty

Jeśli chodzi o synchro audio/video obrazu z DVD z dźwiękiem z VHS, mogę pomóc :)

użytkownik usunięty

Ja raczej miałem zamiar po prostu przegrać całą kasetę, bawić się w łączenie obrazu z dźwiękiem raczej nie (chociaż to też mógłbym zrobić) :p Ale zanim to będzie, trochę czasu minie :)

użytkownik usunięty

To zgraj i uploadnij czy coś ;)

użytkownik usunięty

Chętnie, tylko VideoGrabbera na razie nie mam, musi mi się sprzedać pewien przedmiot, żebym mógł go kupić (brak kasy niestety).
Tyle że ja nie będę wysyłał na żaden serwer tego typu chomik etc, nie wiem jeszcze gdzie to wrzucę. Po prostu nie chcę mieć problemów z prawami autorskimi :p

użytkownik usunięty

FBI już cię obserwuje od momentu jak wpisałeś słowo "uploadnąć"...

użytkownik usunięty

Tak na serio, to mam prawo uploadnąć to na jakikolwiek serwer i udostępnić to znajomym bez żadnych konsekwencji ;) Jedynie bym popełnił przestępstwo udostępniając to publicznie, a co gorsze - chciałbym za to kasy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones