PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35153}

Przygody Kubusia Puchatka

The Many Adventures of Winnie the Pooh
7,8 20 642
oceny
7,8 10 1 20642
8,0 7
ocen krytyków
Przygody Kubusia Puchatka
powrót do forum filmu Przygody Kubusia Puchatka

jest nasze społeczeństwo 7,2 to 72 % bezmózgowej struktury. Dzieci to lubią,bo im to wsuwamy. 0/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jblodz

Łyknij melasy i wystaw sensowne argumenty.

jblodz

Nie będę marnował swoich nerwów na ciebie. Po prostu powiem tylko tyle: pomyliłeś serwisy. Idź oglądać Włatców much. Ta "bajka" idealnie pasuje do twojego poziomu (widać zresztą po twojej ocenie). Nie masz zielonego pojęcia o produkcjach Walta Disneya.

ocenił(a) film na 8
jblodz

kazda bajke wsuwamy dzieciakom kolezko. Lepiej niech oglada sympatyczna i mila bajke z Kubusiem Puchatkiem niz te popieprzone stwory i potwory :p

jblodz

Kubuś Puchatek jest postacią na tyle ciekawą intelektualnie, że doczekał się opracowań z dziedziny filozofii. Przykładem jest książka "Kubuś puchatek i filozofowie" Johna Tyermana Williamsa.

użytkownik usunięty
MADUR

A także Benjamin Hoff: "Tao Puchatka" i "Te Prosiaczka", czyli twórczość zachodniego taoisty. Według niego Dźwiedź to idealny "nieociosany kloc", a Proszczok odnajduje w sobie cnotę Te i w ogóle jest ulubieńcem autora jako postać dynamiczna :) Książki są słodkie, jedyny niemiły zgrzyt to tłumaczenie inne od tego, do którego przyzwyczaiła nas Irena Tuwim...

ocenił(a) film na 7
jblodz

Jesteś naprawdę taki głupi, czy po prostu takiego udajesz ?

użytkownik usunięty
jblodz

Zgoda, jeśli masz na myśli tę hamerykańską podróbkę pt. "Nowe Przygody Kubusia Puchatka". Kicz straszliwy. Oryginał jest naiwny, ale niezepsuty.

ocenił(a) film na 9

Chodzi o ten serial puszczany w latach 90. jako Wieczorynka? Mi się to akurat podobało tak samo jak pełnometrażowy film z 1977.

użytkownik usunięty
Trojden

Mnie kiedyś też, ale kiedy spojrzałam na to z dystansem, jako osoba dorosła, wyszło mi, że stara wersja, choć naiwna, miała swój czar, ciepło i świeżość, a nowa była strasznie przekombinowana, zwłaszcza późniejsze odcinki jakieś sztuczne, "niepuchatkowe", ciągnięte na siłę. To już nie jest to samo... Sam pan Milne i jego rodzina byli niezadowoleni z tego, jak Disney i inne pasożery robią z mądrej bajki odgrzewany kotlet. Poczytaj recenzję "Koszmar w Stumilowym Lesie".

ocenił(a) film na 9

Chyba ci chodzi o serial "Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś" z 2007 roku

ocenił(a) film na 9
jblodz

obvious troll

ocenił(a) film na 9
Grobir001

Jeszcze można dodać, że dla trolli nadaje się gra Tomb Raider i inne brutalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones