PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141687}

Na marginesie życia

A Way of Life
7,2 167
ocen
7,2 10 1 167
Na marginesie życia
powrót do forum filmu Na marginesie życia

Akcja filmu rozgrywa się w slamsach Walii. Patologia i młodzi ludzie żyjący na marginesie pokazani bardzo wiarygodnie i normalnie w przeciwieństwie do większości filmów amerykańskich.
Polecam ku przestrodze. Dobre aktorstwo młodych bohaterów filmu. Może nie arcydzieło, ale niewiele jest produkcji tego typu, a w telewizji polskiej to rodzynek.

ocenił(a) film na 8
ajron1960

oglądałem wczoraj w tv i bardzo mi się spodobało. To film o brytyjskich nastolatkach, którzy oprócz picia piwa, ćpania i seksu nie dorośli i nie radzą sobie z zyciem. To film o ich rasiźmie wobec cudzoziemców, którzy żyją obok nich. O dziewczynie, która nie waha się zrobić najpodlejszej rzeczy, aby tylko zachować swoje dziecko przy sobie.

Daję 8/10 (trochę zawyżona ocena, ale naprawdę warto raz obejrzeć)

użytkownik usunięty
Krytykant

Niestety ale to nie tylko film, takie rzeczy dzieją się naprawdę...

ocenił(a) film na 8
Krytykant

Czy w filmie nie wystąpiły przypadkiem prawdziwe nastolatki ze slumsów? Takie brytyjskie "Cześć Tereska"?

ocenił(a) film na 8
karlolek91

Moje wrażenie było identyczne. Też pomyślałam o "Cześć Tereska". Miałam kiedyś możliwość, bo przyjemność nie napiszę - poznania takich ludzi i wiem, że ta dziewczyna grała tak wiarygodnie jakby sama na codzień jak filmie wyzywała wszystko czego nie rozumie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones