PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112142}

Kubuś i Hefalumpy

Pooh's Heffalump Movie
7,1 21 178
ocen
7,1 10 1 21178
5,8 6
ocen krytyków
Kubuś i Hefalumpy
powrót do forum filmu Kubuś i Hefalumpy

Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie.
Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi
rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym
towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny?
Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię,
drugi na depresję.

eltoro10000

A mnie ta bajka się podobała i proszę być tolerancyjnym dla homoseksualistów !!! A ten model tradycyjnej rodziny to sobie wsadź !! Wszędzie doszukujecie się homoseksualistów, gender i te sprawy !!!!!

AmandaRuda

Tolerancja? A fuj! ;-)

użytkownik usunięty
AmandaRuda

ej ej wyluzuj trochę z tą tolerancją ?

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Minęły 4 lata, a ja nadal nie wiem czy ten post to wyjatkowo udany bait. Nie no, to musi być bait, żaden człowiek nie napisałby czegoś takiego na poważnie XDDDD

Ann0010

Dziś bym napisał, że to nie gender, tylko ukryta propaganda LGBT, seksualizująca nasze dzieci, Fuj!
Bolek i Lolek to też tęczowi geje, a Żwirek kręci z Muchomorkiem. Sodomia i Gomoria. Ruja i poróbstwo.
Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze NIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones