PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112142}

Kubuś i Hefalumpy

Pooh's Heffalump Movie
7,1 21 178
ocen
7,1 10 1 21178
5,8 6
ocen krytyków
Kubuś i Hefalumpy
powrót do forum filmu Kubuś i Hefalumpy

Zawsze lubiłem te bajki o Kubusiu Puchatku choć coraz mniej związane z orginałem. Lecz to co teraz zrobił Disney jest żałosne,ten nowy bohater Lumpek (czy jak mu tam) jest po prostu zrobilony pod publike i jest żałosnym frajerem . Po tym filmie wiem że Disney juz nie ma pomysłów na filmy o Puchatkui wymyśla juz największe pierdoły byle tylko podobało sie dzieciom

użytkownik usunięty
Letal

To niestety prawda. Jest to najsłabszy i najgorszy film o Puchatku.

Letal

Disney'a w to nie mieszaj, on nie żyje od ponad 40-tu lat. ;)

Za to wytwórnia Disney rzeczywiście się stacza. Słonik-Hefalump mnie również nie porwał, stworzyli taką pustą postać. Tak jak uwielbiam przygody Kubusia, tak ten film był dla mnie po prostu nudny.

ocenił(a) film na 3
boolion

Też nie spodobał mi się ten film, w przeciwieństwie do poprzednich o Puchatku. Tak jak lubię tę postać, tak tutaj ją zmarginalizowali, a pierwszoplanowym uczynili Kangurzątko.

Myślę, że Letal pisząc "Disney" miał na myśli studio Disneya, wytwórnię.

Trojden

A mi, jako że lubiłam Kangurzątko i Prosiaczka najbardziej, ten film w sumie całkiem się podobał.

Letal

Mam nawet kasetę z mnóstwem starych odcinków Kubusia Puchatka i pamiętam każdy odcinek, nawet ten o Hefalumpach, które się śniły Kubusiowi (choć były straszne to ja o dziwo się tego nie przestraszyłam, a wręcz lubiłam słuchać tej piosenki). Ich obraz w odcinkowym Kubusiu był zbliżony do książkowej wersji :D

Letal

dawno nie czytałem takiego steku bzdur

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones